Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací

Dne 25. 7. 2017 byla vydána MONA verze 1.08

25.07.2017 MONA

Do verze byly zapracovány následující nové funkcionality a možnosti:

  • Nová funkce - komunikace se spirometrem. Umožňuje vyvolat nové měření spirometru, načtení výsledku měření a jeho uložení do databáze, prohlížení výsledků spirometrie pacienta a přepis výsledku do ambulantní karty (dekursu) pacienta. Komunikace probíhá standardním formátem GDT verze 2.
  • Nová funkce - přílohy ambulantní karty. Nově je možno k ambulantní kartě pacienta ukládat přílohy (soubory). Při vložení přílohy k ambulantní kartě, se automaticky do záznamu dekursu vloží hypertextový odkaz na přílohu. Přílohy je možno vkládat přímo, či zobrazit okno se seznamem všech příloh (souborů) pacienta, odkud je možno vybrat přílohu pro vložení do karty.
  • Možnost zobrazování pacientů z jiných ordinací, za předpokladu, že má ordinace povolen přístup (sdílení) pacientů ordinace, v níž byl pacient vytvořen (nastavuje / povoluje se v detailu pracoviště aplikace, jehož pacienti mají být přístupní z jiných ordinací).
  • Rozšíření konfigurovatelných parametrů v nastavení aplikace (podrobný seznam ve změnovém logu).

Zpět na přehled